MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Stol 14677131
nr 1467 7131
Stol
"Tamago", Robby Cantarutti, ArrMet, Area Declic, Italien, 2000-tal
Kondition: slitage
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 16 maj 2022
kl 18:54:49
16/5 18:48:03